Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant Podatkowy ds. cen transferowych

RSM Poland Audyt S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych;
  • Przygotowywanie analiz porównawczych oraz profili funkcjonalnych podmiotów powiązanych;
  • Bezpośredni kontakt z klientem w zakresie pozyskiwania informacji źródłowych;
  • Koordynowanie prasy asystentów przygotowujących poszczególne części dokumentacji cen transferowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne;
  • Praktyczna znajomość regulacji prawnych z zakresu cen transferowych;
  • Min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze cen transferowych zdobyte w firmie doradczej;
  • Rozbudowana umiejętność analizowania i interpretowania danych oraz dokumentów źródłowych;
  • Wysoki poziom komunikacji oraz zdolność do koordynowania kilku projektów równocześnie;
  • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania;
  • Dobra znajomość języka angielskiego: poziom minimum B2.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Realną możliwość awansu i udziału w rozwoju Działu Doradztwa Podatkowego;
  • Pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Ogłoszenie archiwalne