Oferta pracy

Konsultant Podatkowy ds. Cen Transferowych

RSM Poland

RSM Poland

Droga Dębińska 3b

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych;

  • Przygotowywanie analiz porównawczych oraz profili funkcjonalnych podmiotów powiązanych;

  • Bezpośredni kontakt z klientem w zakresie pozyskiwania informacji źródłowych;

  • Koordynowanie prasy asystentów przygotowujących poszczególne części dokumentacji cen transferowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne;

  • Praktyczna znajomość regulacji prawnych z zakresu cen transferowych;

  • Min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze cen transferowych zdobyte w firmie doradczej;

  • Rozbudowana umiejętność analizowania i interpretowania danych oraz dokumentów źródłowych;

  • Wysoki poziom komunikacji oraz zdolność do koordynowania kilku projektów równocześnie;

  • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania;

  • Dobra znajomość języka angielskiego: poziom minimum B2.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;

  • Realną możliwość awansu i udziału w rozwoju Działu Doradztwa Podatkowego;

  • Pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Spotkanie z Działem HR

3

Spotkanie z Managerem Zespołu

4

Zatrudnienie/Informacja zwrotna

RSM Poland

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 810 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 48.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 230 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

Przewiń do profilu firmy