Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1781).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Podatkowy ds. CIT/PIT/VAT/cen transferowych

Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów komentarzy, opinii, wniosków o interpretację, kalkulacji, pism procesowych i innej korespondencji;

  • analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych zdarzeń gospodarczych;

  • analiza dokumentów źródłowych w celu oceny skutków podatkowych zdarzeń gospodarczych;

  • udział w przeglądach podatkowych i projektach typu due diligence;

  • bieżąca analiza zmian legislacyjnych w zakresie prawa podatkowego, regulacji branżowych oraz orzecznictwa i interpretacji organów.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze, ewentualnie ekonomiczne;

  • dwa – trzy lata doświadczenia w doradztwie podatkowym;

  • samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;

  • umiejętność poprawnego, logicznego formułowania myśli w języku polskim

  • i angielskim;

  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji;

  • wpis na listę doradców podatkowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • praca w systemie hybrydowym;

  • możliwość pracy przy nowatorskich projektach dla prestiżowych klientów;

  • możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami;

  • możliwość (i konieczność) rozwoju zawodowego;

  • wsparcie w procesie zdobywania uprawnień zawodowych;

  • możliwość awansu;

  • uczestnictwo w szkoleniach;

  • benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport;

  • atrakcyjną lokalizację biura przy Al. Racławickich.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Kancelaria Paczuski Taudul powstała w 2005 roku i od lat jest jedną z wiodących firm doradztwa podatkowego w Polsce. Współpracujemy z Klientami o zróżnicowanej wielkości oraz skali działalności, zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. Naszym kompetencjom zaufały największe polskie oraz zagraniczne firmy, w tym wiodące międzynarodowe korporacje oraz spółki giełdowe.

Zespół tworzy 50 specjalistów z obszarów PIT, CIT, VAT, akcyzy, cen transferowych oraz postępowań podatkowych, którzy poprzez swoją pracę i zaangażowanie zapewniają doradztwo na najwyższym poziomie. Dowodem tego jest długoletnia współpraca naszej Kancelarii z licznymi Klientami, a także wyróżnienia przyznawane naszym specjalistom w prestiżowych rankingach branżowych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.