Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant podatkowy

JGA DORADZTWO PODATKOWE SP. Z O.O.O firmie

  • Kilińskiego 30, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

JGA DORADZTWO PODATKOWE SP. Z O.O.

Kilińskiego 30

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Klientów w bieżących sprawach;

  • przygotowywanie opinii i analiz przepisów podatkowych;

  • bieżące monitorowanie zmian w zakresie przepisów podatkowych;

  • realizowanie projektów w obszarze cen transferowych;

  • realizowanie projektów w obszarze ulgi badawczo-rozwojowej;

  • merytoryczne wsparcie działu księgowości i kadr;

  • udział w projektach due dilligence;

  • wsparcie przy reorganizacjach działalności Klientów;

  • wsparcie w toku prowadzonych postępowań podatkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (podatki, prawo, finanse i rachunkowość, ekonomia);

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego, w tym w szczególności doświadczenie w obszarze cen transferowych lub ulgi badawczo-rozwojowej;

  • umiejętność organizowania czasu pracy, w tym planowania i samodzielnego prowadzenia projektów;

  • wysoki poziomu kultury osobistej, etyczności, umiejętności dotrzymywania terminów;

Mile widziane

  • uprawnienia doradcy podatkowego lub rozpoczęty proces zdobywania tych uprawnień.

To oferujemy

  • możliwość wykorzystania posiadanego już doświadczenia przy samodzielnym prowadzeniu projektów w zakresie cen transferowych lub ulgi badawczo-rozwojowej,

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego – dbamy o to by zawód doradcy podatkowego był wykonywany przez nas jako zawód interdyscyplinarny, bez koncentrowania się na wąskich obszarach wiedzy,

  • możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego w bezpiecznym środowisku, wśród życzliwych i otwartych ludzi – istotnymi elementami naszej organizacji są inne działy: dział księgowości oraz dział kadr, a także kancelaria JGA z którymi ściśle współpracujemy;

  • współpracę z gronem specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem;

  • wynagrodzenie rynkowe, a poza wynagrodzeniem oferujemy dodatkowe bonusy - system premiowy, który uzależniony jest od poziomu samodzielności i rodzaju realizowanego projektu;

  • elastyczny czas i miejsce pracy – o ile obowiązki są wykonywane terminowo i kompetentnie, pozostawiamy dużą swobodę co do miejsca i czasu pracy pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

• na rynku funkcjonujemy jako JGA Doradztwo Podatkowe;

• jesteśmy firmą doradczą, specjalizującą się w doradztwie podatkowym i strategicznym;

• razem z kancelarią JGA tworzymy wspólnie jedną organizację JGA Doradztwo Prawne i Podatkowe z siedzibą w Katowicach;

• jesteśmy zespołem ponad 80 profesjonalistek i profesjonalistów;

• codziennie wspieramy naszych Klientów w obszarze prawa, podatków, księgowości, kadr, zarządzania majątkiem i planowania inwestycji.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.