Oferta pracy

Konsultant podatkowy

TRIBUTIS GROUP sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy spółką doradztwa podatkowego utworzoną przez grupę doświadczonych ekspertów łączących wiedzę podatkową, prawną oraz ekonomiczną.

Podatki są naszą pasją, a to przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia.

W naszym zespole każdy jest inny – ta różnorodność jest naszym atutem. Z jednej strony energia i żywiołowość, z drugiej spokój i wyważenie. Co jednak ważne, każdego z nas cechuje odpowiedzialność, wytrwałość i uczciwość.  Dla nas nie ma trudności, dla nas są jedynie wyzwania!

Interesuje nas Klient oraz jego problem. I to w tej kolejności. Terminowość i jakość to nasza dewiza. Nasi Klienci są naszą siłą napędową. Dla siebie i dla nich dążymy do ciągłego podnoszenia poziomu oferowanych usług.

Jeśli podzielasz naszą wizję pracy - dołącz do nas!

Uzupełnieniem naszego zespołu będzie osoba:

  • podzielająca nasze wartości, nie tylko dotyczące jakości pracy oraz standardu obsługi klienta, ale także budowania relacji w zespole, opartych o wzajemne zaufanie, szacunek i życzliwość,
  • ceniąca stabilną współpracę,
  • bardzo dobrze zorganizowana i samodzielna,
  • umiejąca w jasny i zrozumiały sposób formułować myśli oraz przekazać analizę prawną,
  • otwarta na nowe wyzwania i chętna do doskonalenia swoich kompetencji,
  • pozytywnie nastawiona do życia (nie tylko) zawodowego, szukająca zawsze jasnych stron każdej, nawet trudnej, sytuacji.

Szukamy współpracownika, który pomoże nam rozwiązywać zagadki podatkowe naszych klientów.

Praca zdalna. Bezpośrednia współpraca z doradcą podatkowym.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie opinii/analiz i różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego,
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
  • prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu krajowym i międzynarodowym,
  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych,
  • przygotowywanie artykułów i opracowań o tematyce podatkowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse oraz rachunkowość),
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego,
  • doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego
  • tytuł doradcy podatkowego będzie atutem,
  • umiejętności posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word).

Co oferujemy:

  • elastyczność w zakresie zatrudnienia (umowa o pracę, umowa o współpracę),
  • możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu doświadczonych doradców podatkowych,
  • ciekawą pracę, wykonywaną w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

I na zakończenie jeszcze parę słów...

Odnajdą się u nas osoby, które mają świadomość, że czasami zlecenia klientów się kumulują, czasem trzeba pracować pod presją czasu, a zdarzają się też chwile spokojnej kawki ;). Które cenią relacje ludzkie i starają się we współpracowniku oraz kliencie widzieć przede wszystkim człowieka. Osoby, które chcą zaczynać swój zawodowy dzień z uśmiechem i nadzieją na kolejne wyzwanie podatkowe. Z uwagi na pracę zdalną - samodyscyplina jest niezbędna.

Nasza dewiza: Podatki da się lubić!

Zapraszamy!!!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy