Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant podatkowy - Praktykant w dziale doradztwa podatkowego

TAX CONCEPT SPÓŁKA CYWILNA DORADZTWO PODATKOWE LESZEK GAJDA, ANNA BIEGAŃSKAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych polskich oddziałów klientów zagranicznych w szczególności w zakresie CIT i VAT,

  • Przygotowanie kalkulacji podatkowych PIT/ZUS expatów i outpatów,

  • Zbieranie i analiza orzecznictwa podatkowego oraz piśmiennictwa w zadanych stanach faktycznych,

  • Przygotowywanie w języku polskim lub angielskim odpowiedzi na pytania klientów formułowane w ramach stałej współpracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta V roku (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze),

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (jeżyk niemiecki będzie dodatkowym atutem),

  • podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości

  • zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze,

  • umiejętności analizy danych liczbowych i informacji słownych;

  • dobrej znajomości Microsoft Excel,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,

  • silnej motywacji do rozwoju osobistego i odpowiedzialności.

To oferujemy

  • stałą pracę na stanowisku asystenta podatkowego odpowiedzialnego m.in. za rozliczenia podatkowe (VAT, CIT, PIT) klientów zagranicznych,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania środowiska pracy doradców podatkowych,

  • poznanie wysokich standardów pracy,

  • udział w ciekawych projektach,

  • szansę na rozwój zawodowy.

O nas

Jesteśmy niezależną kancelaria doradztwa podatkowego - łączymy międzynarodowe doświadczenie zdobyte w największych światowych firmach doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki z praktyczną wiedzą z zakresu prawa podatkowego. Oferujemy Klientom profesjonalne usługi doradztwa podatkowego spełniające najwyższe standardy jakości, przy jednoczesnym zagwarantowaniu przyjaznych i elastycznych warunków współpracy. Obecnie poszukujemy praktykantów/pracowników do pracy na stanowisku praktykanta/konsultanta w dziale doradztwa podatkowego.