RSM Poland

Konsultant Podatkowy w Dziale Doradztwa Podatkowego

RSM PolandO firmie

  • Inflancka 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RSM Poland

Inflancka 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z doradcą podatkowym w zakresie bieżących projektów podatkowych dla Klientów, w tym delegowanie zadań i nadzór nad pracą Asystenta podatkowego;

  • Przygotowywanie opinii podatkowych (CIT / WHT bądź VAT);

  • Uczestniczenie w przeglądach podatkowych, w tym przygotowywanie raportów z przeglądów podatkowych pod kierownictwem doradcy podatkowego;

  • Proponowanie i/lub przygotowywanie narzędzi / rozwiązań wpływających na poprawę efektywności wykonywanych zadań;

  • Analiza aktualnego orzecznictwa, doktryn, fachowych komentarzy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze;

  • Poszerzona wiedza z zakresu podatków i podstawowa z rachunkowości;

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie podatków w kancelarii prawnej lub spółce doradztwa podatkowego;

  • Rozbudowana umiejętność analizowania i interpretowania przepisów podatkowych;

  • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania;

  • Znajomość obsługi programów Microsoft Office;

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji pisemnej - poziom min. B2;

  • Zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy.

To oferujemy

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Doradztwa Podatkowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;

  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;

  • W ramach wykonywanych obowiązków, możliwość odbycia praktyk zawodowych pod opieką Doradców Podatkowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Spotkanie z działem HR

3

Spotkanie z Managerem Zespołu

4

Zatrudnienie/Informacja zwrotna

RSM Poland

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 810 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 43.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 230 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje