Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant podatkowy w Zespole cen transferowych

BTTP Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji i formularzy podatkowych dla transakcji zawieranych pomiędzy podmiotami powiązanymi (dokumentacja lokalna i grupowa, TPR).

  • Samodzielne opracowywanie analiz ekonomicznych i rynkowych (analizy porównawcze, opisy zgodności).

  • Uczestnictwo w kontrolach podatkowych dotyczących cen transferowych.

  • Uczestnictwo w opracowywaniu na rzecz klientów kancelarii polityk ustalania cen transferowych.

  • Przygotowywanie projektów opinii, raportów oraz pism w zakresie cen transferowych.

  • Bieżące doradztwo podatkowe na rzecz klientów kancelarii w zakresie cen transferowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego w kancelariach, spółkach doradczych lub administracji skarbowej w obszarze cen transferowych.

  • Ukończenie prawniczych lub ekonomicznych studiów wyższych.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Praktyczne i efektywne posługiwanie się arkuszem kalkulacyjnym MS Excel.

  • Tytuł doradcy podatkowego, adwokata lub radcy prawnego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stałe godziny pracy.

  • Możliwość współfinansowania opieki zdrowotnej.

  • Wsparcie w procesie zdobywania uprawnień zawodowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie prawa podatkowego.

  • Dobrze skomunikowaną siedzibę (blisko Metra Wierzbno, miejsca parkingowe dla pracowników).

  • Firmowy bar, owoce, słodycze.

BTTP jest jedną z najszybciej rozwijających się kancelarii doradztwa podatkowego w Polsce. Nasz zespół składa się z doradców podatkowych, adwokatów oraz radców prawnych, którzy doświadczenie zdobywali w największych firmach doradczych oraz w międzynarodowych kancelariach prawnych.

Przewiń do profilu firmy