Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant podatkowy

GEKKO TAXENS DORADZTWO PODATKOWE sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Twoje przyszłe zadania:

  • wsparcie zespołu podatkowego w zakresie bieżących projektów podatkowych;
  • analiza dokumentów i danych pozyskanych od klientów;
  • udział w projektach z zakresu cen transferowych – sporządzenie dokumentacji i analiz benchmarkingowych, wsparcie zespołu podczas kontroli podatkowych;
  • przygotowywanie projektów komentarzy i opinii podatkowych;
  • wyszukiwanie interpretacji podatkowych i analiza orzecznictwa podatkowego;
  • udział w przeglądach podatkowych.

Od Ciebie oczekujemy:

  • pierwszego doświadczenia w pracy w doradztwie podatkowym, w praktycznym stosowaniu przepisów (podatkowych) – mile widziane doświadczenie w obszarze cen transferowych;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • rozwiniętych umiejętności organizacyjnych, dokładności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • dobrej znajomości MS Office, w szczególności programu Excel;
  • wykształcenia wyższego / w trakcie o profilu finansowym, ekonomicznym lub prawniczym;
  • zaangażowania w realizację postawionych celów oraz chęci rozwoju w obszarze podatków.

Co oferujemy:

  • możliwości rozwoju, zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie podatków;
  • udział w ciekawych projektach dla dużych polskich podmiotów i klientów międzynarodowych;
  • przyjemną atmosferę i duże wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych współpracowników;
  • elastyczne godziny pracy;
  • benefity pozapłacowe – prywatną opiekę medyczną, kartę OK System;
  • atrakcyjną lokalizację biura – stacja metra Rondo ONZ.

Ogłoszenie archiwalne