Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant podatkowy

HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k.O firmie

  • Rakowiecka 41
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k.

Rakowiecka 41

Warszawa

HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k. jest kancelarią prawną przy ul. Rakowieckiej 41/55 w Warszawie wyspecjalizowaną w pełnej i kompleksowej obsłudze prawno-podatkowej przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na specjalizacji zespołu, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich zawodów prawniczych – zarówno adwokaci, radcowie prawni, jak i doradcy podatkowi.

OPIS STANOWISKA:

  • Samodzielny kontakt z klientami kancelarii
  • Prowadzenie projektów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • Udział w projektach restrukturyzacyjnych
  • Przygotowywanie pism procesowych w kontrolach, postępowaniach podatkowych i sądowoadministracyjnych
  • Przygotowywanie rekomendacji i opinii dla klientów
  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów podatkowych
  • Chęć stałego poszerzania zdobytej wiedzy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej, w dziale podatkowym lub w administracji podatkowej
  • Wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań

OFERUJEMY:

  • Umowę o współpracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Uczestnictwo w szkoleniach

Ogłoszenie archiwalne