Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant podatkowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Russell Bedford Poland Sp. z o.o.

    Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy Konsultanta
    do Departamentu Doradztwa Podatkowego.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie analiz prawno-podatkowych,
    • przygotowanie projektów opinii i opracowań prawno-podatkowych,
    • współpraca z doradcami podatkowymi oraz adwokatami i radcami prawnymi w zakresie doradztwa prawno-podatkowego,
    • przygotowywanie projektów pism z zakresu postępowań podatkowych, postępowań celno-skarbowych, kontroli podatkowych i postępowań przed sądami administracyjnymi,
    • przygotowywanie projektów wniosków o wydanie interpretacji prawa podatkowego.

    Wymagania:

    • co najmniej 2-letnie doświadczenie w firmach doradczych i/lub kancelariach prawnych,
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, ekonomia
    • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego
    • umiejętność analizowania przepisów podatkowych oraz prawa handlowego i gospodarczego
    • znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy
    • umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania
    • zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń
    • otwarte usposobienie i proaktywna postawa w działaniu

    Mile widziane:

    • tytuł doradcy podatkowego lub rozpoczęta procedura mająca na celu uzyskanie uprawień doradcy podatkowego
    • studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego/rachunkowości
    • przebyte kursy/szkolenia z zakresu prawa podatkowego

    Oferujemy:

    • intensywne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu podatków
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale i aspiracjach
    • możliwości rozwoju, awansu, zdobywania doświadczeń
    • pracę w międzynarodowym otoczeniu klientów i partnerów
    • świetną atmosferę i wsparcie doświadczonego, energicznego i młodego zespołu
    • pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą bądź umowę zlecenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Russell Bedford Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarska 11, 02-674 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.