Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant podatkowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

    Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm doradztwa podatkowego, prawnego, księgowych i audytorskich.

    Zostaliśmy też odznaczeni tytułami „Dobry Pracodawca 2018” i „Dobra Firma 2018” przyznawany Liderom biznesu społecznie odpowiedzialnego i upowszechniającego dobre praktyki związane z CSR.

    W naszej Organizacji wiemy jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy

    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
    • możliwość pracy z międzynarodowymi klientami
    • możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe
    • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
    • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świeże owoce
    • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
    • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe o profilu prawniczym, ekonomicznym
    • bardzo dobra znajomość angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
    • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w doradztwie podatkowym
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa
    • dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
    • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania

    Zakres obowiązków

    • sporządzania opinii podatkowych
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych
    • analiza przepisów i orzecznictwa
    • udział w projektach Tax Due Dilligence
    • odpowiadanie na pytania z zakresu prawa podatkowego
    • bieżące doradztwo dotyczące prawa podatkowego
    • wsparcie innych pracowników merytorycznych przy realizacji zleceń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom