Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Podatkowy

Sendero sp. z o.o.O firmie

  • Muchoborska 6
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Specjalista

Sendero sp. z o.o.

Muchoborska 6

Wrocław

SENDERO Tax & Legal to niezależna organizacja oferująca wysokiej jakości usługi doradztwa prawnego i podatkowego.  Nasza kancelaria prawna i spółka doradztwa podatkowego współpracują z międzynarodowymi korporacjami oraz średnimi i dużymi przedsiębiorcami.

Nasi doradcy podatkowi wspierają przedsiębiorców we wszelkich kwestiach podatkowych – od ograniczania ryzyka podatkowego, poprzez opracowywanie nowych rozwiązań po rozwiązywanie bieżących problemów.

Aktualnie do spółki doradztwa podatkowego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Analiza przepisów prawa podatkowego oraz stanowisk sądów, interpretacji organów podatkowych i  doktryny.
  • Przygotowywanie  projektów pisemnych opinii podatkowych, wniosków o interpretacje, skarg, odwołań, dokumentacji cen transferowych itd.
  • Wsparcie zespołu doradców podatkowych.

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie  w doradztwie podatkowym.
  • Umiejętność analizy przepisów prawnych.
  • Umiejętność przejrzystego formułowania myśli w mowie i na piśmie.
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Tytuł doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Ogłoszenie archiwalne