Konsultant podatkowy z językiem angielskim

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BPG Consulting sp. z o.o.  należy do niemieckiej Grupy spółek zajmujących się badaniem sprawozdań finansowych, doradztwem podatkowym oraz doradztwem dla przedsiębiorstw w Polsce i Niemczech. Należymy do międzynarodowej sieci KRESTON International, która reprezentowana jest w 70 krajach.

    Do naszego działu doradztwa podatkowego we Wrocławiu poszukujemy:

    Konsultanta podatkowego z językiem angielskim
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i bilansowych,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • ocena zdarzeń gospodarczych mających miejsce w Spółce pod kątem obowiązków podatkowych,
    • kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych,
    • opiniowanie projektów umów i planowanych przedsięwzięć gospodarczych pod względem zgodności z prawem podatkowym,
    • reprezentowanie klientów Spółki w kontaktach z organami skarbowymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub prawniczym,
    • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie szerokiego spektrum zagadnień podatkowych, w szczególności w zakresie podatków dochodowych, podatków międzynarodowych, cen transferowych i specjalnych stref ekonomicznych,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem oraz analizę dokumentów i przygotowanie pism,
    • zaangażowanie, samodzielność w realizacji powierzonych zadań i odpowiedzialność za ich wykonanie.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na czas nieokreślony,
    • dobre warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole,
    • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w międzynarodowej firmie.

    Aplikacje prosimy kierować poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem,
    wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

    „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę BPG Consulting sp. z o.o. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także o prawe wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.