Oferta pracy

Konsultant podatkowy (zespół cen transferowych)

Rödl & Partner

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zygmunta Starego 26

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów dokumentacji z zakresu cen transferowych

  • przygotowywanie projektów analiz porównawczych/ analiz zgodności

  • przygotowywanie opinii, alertów, artykułów prasowych z zakresu cen transferowych

  • analiza przepisów i orzecznictwa

  • formułowanie rekomendacji podatkowych dla klientów

  • sporządzanie dokumentacji podatkowej z zakresu cen transferowych

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie cen transferowych

  • wykształcenie wyższe o profilu prawniczym lub ekonomicznym

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość pracy z międzynarodowymi klientami

  • możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe

  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne

  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)

  • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

  • system kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy