Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant PR

TOUCH.PR

4 0006 000 / mies. (zal. od umowy)

TOUCH.PR

Jana Henryka Dąbrowskiego 75

Poznań

Jesteśmy agencją specjalizującą się w komunikacji marketingowej, należymy do Związku Firm Public Relations. Działamy w obszarze Media Relations, Influencer Marketingu i Social Media. Działamy w Poznaniu i w Warszawie. Obecnie poszukujemy CIEBIE, czyli kolejnej fantastycznej osobowości do naszego zespołu - tym razem do biura w Poznaniu. Jeśli jesteś multitaskerem z otwartym, kreatywnym umysłem, czujesz trendy, masz lekkie pióro, dobrą energię i… poczucie humoru​ – czekamy na Twoje CV!

Zakres obowiązków:

– współpraca przy obsłudze klientów agencji,

– prowadzenie monitoringu mediów i biura prasowego,

– budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami i influencerami,

– przygotowywanie analiz biznesowych (research), baz danych i raportów mediowych,

– zarządzanie kanałami SoMe, przygotowywanie contentu ​i prostych grafik,

– tworzenie materiałów PR-owych (informacji prasowych, wpisów na blogi firmowe ​i www, etc),

– wsparcie w organizacji eventów klientów

– aranżacje sesji foto,

– współpraca z grafikami

Wymagania:

– minimum 2 lata doświadczenia w branży PR/marketingowej,

– energia i dobre nastawienie (!)

– komunikatywność, otwartość w relacjach interpersonalnych,

– inicjatywa i zaangażowanie,

– samodzielność,

– otwarty umysł, kreatywność i odwaga w tworzeniu,

– ambicja, chęć podnoszenia kompetencji i zdobywania wiedzy w branży PR,

– samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy – wielozadaniowość,

– bardzo dobra znajomość j. polskiego i tzw. „lekkie pióro”,

– sprawne poruszanie się w środowisku digital – Social Media,

– mile widziane doświadczenie we współpracy z influencerami i dziennikarzami,

– znajomość środowiska MS Office (przygotowywanie prezentacji, raportów, baz danych),

– mile widziana umiejętność tworzenia kampanii Facebook Ads/ AdWords

Znajomość języków obcych:

język angielski – bardzo dobry w mowie i piśmie, pozwalający na swobodną komunikację

Gwarantowane:

– wynagrodzenie adekwatne do kompetencji​,

– praca w stabilnej agencji realizującej projekty dla znanych marek,

– partnerska i przyjacielska atmosfera pracy,

– realny wpływ na rozwój firmy,

– perspektywa nauki i szkoleń,

– samodzielność w prowadzeniu projektów,

– możliwość szybkiego awansu,

– praca hybrydowa (zdalnie lub z biura w Poznaniu lub Warszawie),

– prenumeraty pism branżowych,

– wyjazdy integracyjne

CV prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.

W CV proszę uwzględnić klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Ogłoszenie archiwalne