Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant - Prawnik

SCRIBE SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie interaktywnych szablonów.

  • Kontakt z kancelariami partnerskimi.

  • Współpraca z zespołem technicznym przy udoskonalaniu produktu.

Nasze wymagania

Poszukujemy osób o analitycznym myśleniu, w trakcie lub po studiach prawniczych, na stanowisko Konsultanta, który miałby tworzyć interaktywne szablony, tj. tworzyć umowy za pomocą podstawowej składni programistycznej.

Zdajemy sobie sprawę, że nikogo tego nie uczyli na studiach prawniczych. Każdy musi się tego nauczyć od nowa. Kluczowa jest jednak zdolność analitycznego myślenia, prawidłowego rozumowania logicznego, umiejętność pracy w skupieniu. Dodatkowe plusy za pracę w kancelarii notarialnej, konsultant tworzy głównie projekty aktów notarialnych.

Podstawowe umiejętności z zakresu oprogramowania mile widziane, nie są jednak wymagane. Wszystkiego się można nauczyć, a braki nadrobić zaangażowaniem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 4000 zł brutto w oparciu o umowę o pracę.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Komputer do pracy.

  • Możliwość pracy hybrydowej (zdalnie i w biurze w Krakowie).

  • Pracę w tworzącej się organizacji, w kulturze startupowej.

  • Realny wpływ na działanie firmy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Opis stanowiska

  • Zadaniem Konsultanta Notarly jest przerobienie treści umów na strukturę logiczną, w której możliwe paragrafy/ fragmenty tekstu/ odmiana słów będą warunkowo się pojawiały lub znikały w zależności od opcji wybranej w formularzu Notarly. Konsultant ma również kontakt z kancelariami, współpracuje z nimi przy przerabianiu treści ich umów na interaktywne szablony.

Notarly jest na początku swojej drogi. Wierzymy, że technologia

jest w stanie wesprzeć prawnika w codziennych, żmudnych i edytorskich czynnościach, a jego uwagę przenieść na zadania merytoryczne, dla których zostaliśmy prawnikami. Już teraz, w innych krajach, tworzy to miejsce dla wykorzystania wiedzy i wykształcenia prawniczego nie tylko w kancelariach prawnych ale też m. in. dostarczając lub wdrażając technologię. Osoby, którym znany jest termin #legaltech, które chciałyby nabyć cenne w przyszłości umiejętności, wesprzeć firmę technologiczną na początku jej rozwoju, spróbować ścieżki kariery innej niż praktyki/praca w kancelarii prawnej, zapraszamy do kontaktu. Piszcie na mail:

[email protected]

Przewiń do profilu firmy