Oferta pracy

#197824
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydydatami. Administratorem danych osobowych jest: ADP Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa, NIP: 525-21-65-884. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: ADP Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 70 , 00-838 Warszawa, NIP: 525-21-65-884 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
ADP Polska Sp. z o.o.

Konsultant Prawny (prawo pracy)

ADP Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Prosta 70, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 29 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Prosta 70

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Stałe monitorowanie zmian prawnych mających wpływ na pracę i funkcjonowanie zespołów operacyjnych w obszarze kadr i płac (prawo pracy, obszar ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych),

  • Sporządzanie pism oraz opinii prawnych,

  • Opracowywanie newsletterów prawnych omawiających wszystkie bieżące i przyszłe zmiany regulacji, czy przepisów,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia prawnicze (bądź studenci ostatniego roku),

  • Pasja w działaniu i chęć stałego pogłębiania oraz aktualizowania posiadanej wiedzy,

  • Szczególne zainteresowanie oraz faktyczna wiedza merytoryczna z obszaru prawa pracy i/lub ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych (w zakresie szeroko pojętej obsługi kadrowo–płacowej),