Oferta pracy

Konsultant/Programista SAS

innogy Polska IT SupportO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
innogy IT Support jest częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Spółka innogy IT Support odpowiada za wsparcie oraz obsługę procesów IT biznesu działającego na terenie Polski.

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

  • rozwój platformy BI opartej o SAS
  • projektowanie, development i wdrażanie rozwiązań dostarczających analityczny model danych
  • monitoring i utrzymanie środowisk od strony aplikacyjnej
  • współpraca z biznesowymi zespołami analitycznymi
  • współpraca z konsultantami SAP BW/HANA w celu realizacji potrzeb zgłaszanych przez zespoły analityczne
  • udział w projekcie wdrożenia Hadoop w organizacji

Pasujesz do nas, jeśli:

  • masz doświadczenie w tworzeniu procesów ETL z wykorzystaniem różnych narzędzi (min. 3 lata)
  • masz doświadczenie w rozwoju i wspieraniu platformy SAS (min. 2 lata):
    • SAS V9.4
    • SAS Visual Analytics
    • SAS DI Studio
  • masz doświadczenie z 4GL oraz DATA Step (min. 2 lata)
  • znasz SQL
  • znasz podstawy budowy hurtowni danych
  • masz umiejętność modelowania danych
  • masz umiejętność pozyskiwania wymagań biznesowych
  • chętnie dzielisz się wiedzą
  • chcesz, poza pracą w SAS, rozwijać się w technologiach SAP BW/HANA, Hadoop, Tableau
  • chcesz pracować w małym zwinnym zespole zorientowanym na szybkie dostarczanie działających produktów
  • uważasz że 2 miliardy rekordów to wcale nie tak dużo i wiesz co to partycjonowanie ;-)

Dodatkowe punkty przyznajemy za:

  • doświadczenie w administracji SAS
  • doświadczenie z SAP BW/HANA, Hadoop, Tableau

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • premię raz w roku
    w ramach oceny okresowej
  • kafeterię
     benefitów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • możliwość rozwoju specjalistycznego
    w ramach szkoleń
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy