Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant - programista

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SIDEn Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o. działająca w obszarze tworzenia rozwiązań IT, sprzedaży sprzętu komputerowego oraz wdrożeń systemów informatycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie rozwiązań w języku SQL zintegrowanych z systemami ERP Comarch
    • Konsultacje dotyczące systemu Comarch ERP XL/Comarch ERP Optima

    Główne wymagania stawiane kandydatom:

    • Doświadczenie w obsłudze administracyjnej systemów ERP
    • Umiejętności i doświadczenie w tworzeniu zapytań i mechanizmów SQL
    • Analityczne podejście do stawianych zadań
    • Komunikatywność i otwartość na potrzeby Klientów
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B
    • Preferowana znajomość systemu Comarch ERP XL/ Comarch ERP Optima
    • Mile widziana znajomość języka programowania C#

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w dynamicznym, młodym zespole
    • Możliwość rozwoju i szkoleń

    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj poniżej.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

    Zapewniamy całkowitą poufność procesu rekrutacji.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".