Konsultant Retail - Dynamics AX/Dynamics 365 for Finance and Operations

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

    Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

    Największą siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 26 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

    W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

    Liczba wakatów:  1

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Region: śląskie

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie i konfigurowanie Dynamics 365 for Finance and Operations w x-kom i spółkach powiązanych
    • Analiza wymagań biznesowych oraz współpraca z analitykami biznesowymi, architektami przy projektowaniu i rozwoju Dynamics 365 for Finance and Operations
    • Testowanie wytwarzanego rozwiązania i przeprowadzanie szkoleń dla kluczowych użytkowników
    • Współpraca z dostawcą oraz wewnętrznym działem IT we wdrożeniu
    • Przekazywanie wiedzy innym członkom zespołu w zakresie tworzonego rozwiązania oraz platformy Dynamics 365 for Finance and Operations
    • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów na etapie tworzenia rozwiązania

    Wymagania:

    • 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość Dynamics 365 for Finance and Operations w obszarze sprzedaży oraz e-commerce
    • Znajomość Dynamics 365 for Finance and Operations: Moduł Retail, Modern POS i Cloud POS
    • Nieustanne aktualizowanie swojej wiedzy o najnowszych rozwiązaniach Dynamics 365
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
    • Umiejętność przekazywania wiedzy
    • Dobra organizacja pracy

    Mile widziane:

    • Znajomość innych obszarów Dynamics AX 2012 R3/ Dynamics 365 for Finance and Operations np. Finanse, Zakupy, Logistyka, WMS
    • Doświadczenie projektowe w Dynamics 365

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy
    • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
    • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Komfortowe warunki pracy (game room, chill room, pyszną kawę i świeże owoce)
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.
    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.