Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Robotic Process Automation

Capgemini PolskaO firmie

Capgemini Polska

Żwirki i Wigury 16A

Warszawa

Capgemini Application Services w Warszawie dostarcza rozwiązania biznesowe i technologiczne spełniające najwyższe standardy jakości. W wielokulturowych zespołach projektowych realizujemy złożone projekty informatyczne dla naszych lokalnych oraz międzynarodowych klientów.

Obecnie poszukujemy konsultanta ze zdobytym już doświadczeniem w zakresie robotic process automation, zainteresowanego dalszym rozwojem w tym obszarze.

Zadania:

  • rozwój nowych rozwiązań robotyzacyjnych poprzedzony procesem zbierania wymagań, analizy procesów i ich optymalizacji
  • praca w narzędziu UiPath
  • współpraca w zespole projektowym oraz z przedstawicielami biznesu
  • realizacja testów
  • przygotowanie dokumentacji dostarczonych rozwiązań

Oferujemy:

  • udział w różnorodnych projektach
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz pakiet dodatków pracowniczych
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego
  • doświadczenia w analizie procesów i ich robotyzacji przy użyciu narzędzi RPA
  • praktyki w zbieraniu informacji o wymaganiach i procesach od użytkowników końcowych i klientów
  • znajomości minimum jednego z narzędzi RPA (preferowane UI Path), certyfikat mile widziany
  • umiejętność programowania w  popularnych językach (C#, VB, python, SQL, inne)
  • dużej samodzielności i zaangażowania
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne