Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant RPA (procesy sądowe i egzekucyjne)

RAVEN

  • Wołowska 8, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

RAVEN

Wołowska 8

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obserwacja, analiza i identyfikacja potencjału automatyzacji procesów biznesowych pod kątem rozwiązań w technologii RPA

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej RPA, w tym danych, analiz, wymagań biznesowych i funkcjonalnych dla procesów operacyjnych

  • Przygotowywanie koncepcji i wdrażanie rozwiązań automatyzujących codzienną pracę

  • Utrzymanie, nadzorowanie i raportowanie pracy robotów programowych

  • Monitorowanie poprawności działania i wprowadzanie potrzebnych zmian w środowisku RPA

  • Udział w tworzeniu procesów operacyjnych oraz wprowadzanie optymalizacji, mających na celu wzrost ich bezpieczeństwa i efektywności

  • Dzielenie się wiedzą w zakresie wykorzystania rozwiązań technologii RPA

Podział czasu pracy
20%

Analiza

50%

Budowa i Rozwój Robotów

20%

Utrzymanie

10%

Poznawanie Biznesu i Rozwój osobisty

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne wsparte znajomością narzędzi pracy

  • Doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i utrzymaniu robotów systemowych

  • Znajomość języka SQL i korzystania z baz danych

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole, jak również samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych

Mile widziane

  • Znajomość przepisów prawa materialnego oraz procesowego z zakresu dochodzenia należności w ramach postępowań o zapłatę na etapie sądowym i egzekucyjnym

  • Doświadczenie w pracy w instytucjach zajmujących się masową obsługą spraw z postępowaniami o zapłatę na etapie sądowym i egzekucyjnym

  • Znajomość narzędzi Lean i umiejętność ich praktycznego wykorzystywania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie - poziom B2

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej i/lub pracy zdalnej

  • Pakiet świadczeń socjalnych na umowie o pracę: dofinansowanie do karty Multisport, bezpłatna prywatna opieka medyczna Luxmed, comiesięczne doładowania kafeterii BenefitSystems, atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny

  • Możliwość uzyskania atrakcyjnego bonusu w programie poleceń pracowniczych

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

  • Możliwość poznania metodologii Lean Management i pracy w oparciu o jej założenia

  • Możliwość rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach Grupy KRUK

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

RAVEN

RAVEN - KANCELARIA PRAWNA to zespół specjalistów, prowadzących w imieniu swoich klientów ok. 1 mln postępowań. Nasz zespół to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca, to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Nasza codzienna praca bazuje nie tylko na merytorycznej wiedzy naszych prawników, ale i na ścisłej współpracy z obszarami IT, Analiz oraz Wycen. Wspieramy się w realizacji zadań, a także staramy się pomagać sobie nawzajem poprzez budowanie mechanizmów automatyzujących pracę zespołu. Chcemy się ciągle rozwijać, dlatego nowe i dobre pomysły lubimy stosować w codziennej pracy.

Przewiń do profilu firmy