Oferta pracy

Konsultant SAP BW / HANA

innogy Polska IT Support Sp. z o.o.O firmie

  • Towarowa 7A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

innogy Polska IT Support Sp. z o.o.

Towarowa 7A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP BW

  • HANA

  • SAS

  • Hadoop

  • Tableau

Mile widziane

  • SQL

  • SAP CRM

  • IS-U

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • rozwój platformy opartej o SAP BW on HANA

  • projektowanie, development i wdrażanie rozwiązań dostarczających analityczny model danych: analizy modelu danych, czyli gdzie to jest w źródle (SAP CRM, SAP ISU, MS Dynamics, SAP HR i wiele innych), zarządzanie replikacją SLT oraz SDI, tworzenie widoków HANA, composite providerów, ADSO oraz zapytań na nich w celu odwzorowanie modelu danych

  • monitoring i utrzymanie środowisk od strony aplikacyjnej (nie BASIS i max 20% czasu),

  • współpraca z wewnętrznym partnerem biznesowym w celu określenia realnych potrzeb oraz ich realizacja

  • przygotowywanie planów wgrywania not oraz upgrade’ów HANA oraz BW

  • bliska współpraca z konsultantami SAS, Tableau, Hadoop w celu budowy spójnej koncepcji środowisk analiz oraz raportowania

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie we wspieraniu i rozwoju SAP BW / BW on HANA

  • chcesz poza pracą w SAP BW rozwijać się w technologiach SAS, Hadoop, Tableau

  • chcesz pracować w małym zwinnym zespole zorientowanym na szybkie dostarczanie działających produktów

  • uważasz że 2 miliardy rekordów to wcale nie tak dużo i wiesz co to partycjonowanie

doświadczenie w replikacji danych z wykorzystaniem SDI i SLT

znajomość klasycznego SQL

doświadczenie z SAP CRM, IS-U, ERP

umiejętność optymalizacji zapytań HANA

otwartość i poczucie humoru

To oferujemy

  • premię raz w roku w ramach oceny okresowej

  • kafeterię benefitów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • kartę multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

innogy IT Support jest częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Spółka innogy IT Support odpowiada za wsparcie oraz obsługę procesów IT biznesu działającego na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy