Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant SAP - druga/trzecia linia wsparcia

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

    Konsultant SAP (druga/trzecia linia wsparcia)
    Miejsce pracy: Warszawa
    28/11/KSA

    Opis stanowiska

    • Obsługa incydentów w zakresie wsparcia klienta z branży automotive zgodnie z obowiązującymi SLA
    • Implementacja  rozwiązań modułowych oraz programistycznych dla międzynarodowych przedsiębiorstw
    • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych
    • Utrzymanie relacji z klientami zagranicznymi (głównie anglojęzycznymi)
    • Praca w zgodzie ze standardami ITIL

    Wymagania

    • Min. 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu klientów w branży automotive w modułach systemu SAP (MM, EWM)
    • Bardzo dobra znajomość modułu VMS
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
    • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

    Oferujemy

    • Zespół najlepszych Konsultantów SAP - praca w stabilnym, doświadczonym zespole
    • Jasno stawiane cele, ścieżki rozwoju, przejrzysta komunikacja i motywująca atmosfera w zespole
    • Możliwość rozwoju w kierunku trenera poprzez wspieranie rozwoju młodszych Konsultantów oraz dostęp do pełnego zakresu materiałów szkoleniowych – SAP Learning Hub
    • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka niemieckiego, karta Multisport itd.) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i inne

    Administratorem danych jest HICRON Sp. z o.o. z siedzibą w Wrocław 53-413, Gwiaździsta 62. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    bottom