Konsultant SAP ds. integracji systemów (SAP PO/PI, SAP SCI/CPI)

LOMANSYS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Dziale Konsultingu SAP w charakterze konsultanta ds. integracji systemów przy użyciu takich narzędzi jak: SAP Process Orchestration (PO) / Process Integration (PI), SAP Cloud Integration (SCI) / Cloud Platform Integration (CPI)
  • Konfiguracja (routing, mapping itp.) procesów integracji systemów przy użyciu SAP PO/PI, SAP SCI/CPI (SOAP, REST, IDOC itp.)
  • Udział w projektach związanych z wdrożeniem i utrzymaniem systemów SAP S/4HANA w obszarach logistycznych w Polsce i krajach Unii Europejskiej
  • Stała współpraca z konsultantami funkcjonalnymi w innych obszarach oraz użytkownikami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień integracji systemów
  • Dobra znajomość zasad programowania ABAP (Java będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Myślenie analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Duża samodzielność działania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym B2 (swobodna komunikacja w mowie i piśmie)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów (około 20% czasu)

To oferujemy

  • Stałą możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnych technologiach
  • Unikalne projekty wdrożeniowe SAP S/4HANA
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Przejrzysty, atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w otwartym i przyjaznym zespole
  • PPK z dodatkową składką pracodawcy
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover – pakiet Zdrowie Premium
  • Kartę MultiSport
  • Lekcje języka angielskiego

O nas

Lomansys to firma, której biura nieprzypadkowo mieszczą się w Polsce, w Turcji, w Niemczech i w Belgii.

Działamy w Polsce, w Europie, a także poza nią. Specjalizujemy się w integrowaniu łańcuchów dostaw naszych klientów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań SAP takich jak TM (Transportation Management), EWM (Extended Warehouse Management), YL (Yard Logistics) czy LBN (Logistics Business Network).

Stąd nazwa firmy Lomansys od Logistics Management Systems.

Naturalnie, wiemy, że te systemy nie działają w próżni i są zwykle zintegrowane z systemem ERP. Dlatego zwracamy baczną uwagę na kompetencje S/4HANA naszych konsultantów.

Naszym planem jest organiczny, konsekwentny rozwój, budowa reputacji opartej na harmonijnej współpracy z klientami i dostawcą oprogramowania. Czerpiemy satysfakcję z dzielenia się wiedzą i budowania unikalnych kompetencji. Naszym celem jest, aby marka Lomansys stanowiła synonim powodzenia w obszarze SAP S/4HANA TM i EWM.

Firma Lomansys jest partnerem firmy SAP (Silver Partner).

Mimo globalnego zasięgu Lomansys nie jest korporacją. Nasi pracownicy mają wpływ na kierunek rozwoju firmy i swój własny. Mają też poczucie stabilizacji, które gwarantują liczne projekty w Polsce, Europie i na świecie.

Gwarantujemy rozwój, szkolenia oraz wysoką kulturę pracy w firmie Lomansys.

Więcej informacji: www.lomansys.eu

Konsultant SAP ds. integracji systemów (SAP PO/PI, SAP SCI/CPI), Warszawa