Oferta pracy

Konsultant SAP FI/CO

KBJ S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie systemu sap s4hana w obszarze FI/CO

  • wspieranie wybranych klientów

  • nauka oraz zdobywanie doświadczenia

Nasze wymagania

  • znajomość modułu fi lub co, co najmniej na poziomie usera/key usera

  • znajomość kluczowych zasad rachunkowości finansowej

  • osoba lubiąca podejmować inicjatywę, samodzielna, jednocześnie wspierająca pracę zespołową

  • języki angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym (współpraca z klientem zagranicznym)

  • otwartość, upór, poczucie humoru oraz działanie wg zasady ’customer focus’

To oferujemy

  • duże możliwości rozwoju

  • udział w projektach dla największych firm w Polsce

  • dostęp do szkoleń i wewnętrznej bazy wiedzy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz pakiet rekreacyjny

KBJ S.A.

KBJ prowadzi najciekawsze na polskim rynku projekty w oparciu o produkty SAP.

KBJ to giełdowa spółka gwarantująca stabilne warunki pracy i ścieżkę kariery.

Nasi konsultanci prowadzą projekty min. z zakresu Business Intelligence, Planowania Finansowego, Hurtowni Danych, Portali Korporacyjnych, Integracji, Controllingu, Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Zarządzania Relacjami z Klientem.

Realizujemy projekty, w których wykorzystywane są najnowsze rozwiązania Business Intelligence, Big Data, analizy predykcyjne, zaawansowane technologie programistyczne, bazy danych in-memory, rozwiązania cloud- computing.

Dzięki naszym klientom, zarówno największym polskim firmom jak i międzynarodowym koncernom, jesteśmy w stanie podejmować coraz to nowsze wyzwania i stale się rozwijać

Stale poszukujemy kreatywnych ludzi, którzy chcą podejmować wspólnie z nami kolejne wyzwania i dołączyć do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy