Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant SAP FI

NESC sp. z o.o.

  • Wojskowa 6, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wojskowa 6

Grunwald

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie systemu, przeprowadzanie szkoleń dla kluczowych użytkowników, prowadzenie testów systemu, integrację z innymi modułami SAP oraz koordynowanie pracy wewnętrznych i zewnętrznych zespołów odpowiedzialnych za rozwój systemu. Pracując z nami będziesz mieć okazję do wyjazdów służbowych oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej komunikacji, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Nasze wymagania

Poszukujemy Konsultanta SAP FI z minimum trzyletnim doświadczeniem, który ma za sobą przynajmniej jeden pełny cykl projektowy. Od 2008 roku specjalizujemy się we wdrożeniach SAP na rynkach Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych oraz Rosji. Rozwijamy się na tyle szybko że zaczyna nam brakować rąk do pracy. Jeśli znasz rozwiązania SAP FI/CO i chcesz rozwijać się w kierunku konsultingu zachęcamy do rozmowy z nami a postaramy się znaleźć projekty które spełnią Twoje wymagania.

To oferujemy

  • indywidualną ścieżkę rozwoju opartą na certyfikowanych szkoleniach i wsparciu doświadczonych ekspertów SAP

  • finansowanie szkoleń i studiów

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • pracę w zespole chętnie dzielącym się doświadczeniem,

  • pracę dla różnorodnych klientów w tym znanych międzynarodowych marek,

  • możliwość pracy hybrydowej lub 100% zdalnej

  • elastyczny pakiet pakiet zdrowotny oparty na stałą kwotę którą możesz wydać jak chcesz od wizyt u dentysty po zakup karnetu na siłownie lub hantli do domu,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • 1500 PLN na start do wykorzystania na dowolny telefon służbowy, który pozostaje Twoją własnością

  • dodatek wakacyjny "wakacje pod gruszą",

  • Jeśli chcesz pracować w Poznaniu to również biuro w atrakcyjnej lokalizacji z miejscem parkingowym,

  • elastyczne godziny pracy

  • zajęcia z języka obcego (siedem języków do wyboru)

  • wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • "wakacje pod gruszą"

Firma NESC od wielu lat służy swoim partnerom oraz klientom wiedzą i doświadczeniem w różnorodnych implementacjach oprogramowania SAP. Spółka NESC specjalizuje się we wdrożeniach systemu SAP od 2008 roku m.in. na rynkach Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych oraz Rosji. Jesteśmy sztabem wykwalifikowanych konsultantów realizujących projekty dla dużych korporacji międzynarodowych, jak również dla średniej wielkości firm krajowych. Zatrudniamy utalentowanych, inteligentnych i pełnych pasji ludzi, którzy cały czas chcą się rozwijać. Wierzymy, że dzięki połączeniu różnorodności doświadczeń, profesjonalnej wiedzy, kreatywnego podejścia i owocnej współpracy zawsze możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Przewiń do profilu firmy