Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant SAP FICO

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-14

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Konsultant SAP FICO drugiej linii wsparcia
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Obsługa incydentów w zakresie wsparcia modułów SAP FICO zgodnie obowiązującymi SLA
  • Implementacja rozwiązań programistycznych i modułowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw
  • Udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych
  • Utrzymanie relacji z Klientem
  • Praca w zgodzie ze standardami ITIL

Wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu klientów w obszarze modułów systemu SAP FI, AA, CO, TR, RE
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego obszaru (FI)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość takich obszarów systemu SAP jak BPC (Planowanie, Budżetowanie, Konsolidacja), BW

Oferujemy

  • Dołącz do najlepszych Konsultantów SAP w stabilnym i doświadczonym zespole
  • Pracuj na co dzień zgodnie z najwyższymi standardami
  • Współpracuj z Klientami działającymi na arenie międzynarodowej
  • Rozwiń swoje umiejętności w roli trenera i korzystaj z pełnego zakresu materiałów szkoleniowych SAP Learning Hub
  • Korzystaj z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych (Medicover, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, rywalizacje sportowe, karta Multisport, zajęcia z j. niemieckiego)

Administratorem danych jest HICRON Sp. z o.o. z siedzibą w Wrocław 53-413, Gwiaździsta 62. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się