Logo Pracuj.pl

Konsultant SAP GRC & SAP Security (ECC / S4)

GRC Advisory Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
5 000–25 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

GRC Advisory Sp. z o.o.

Strzegomska 138

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Otwartość i chęć nauki nowych technologii i zdobywania nowej wiedzy
  • Praca na projektach i realizowanie analizy ryzyk rozdziału obowiązków (SoD) oraz dostępu (SoD) dla SAP S/4 / SAP Fiori
  • Praca w systemie SAP S/4 - implementacja ról i uprawnień
  • Tworzenie kont i ról do testów uprawnień
  • Realizacja prostych scenariuszy testowych
  • Analiza SoD w dedykowanych narzędziach smartGRC / SAP GRC 12.0
  • Wsparcie innych projektów realizowanych w dziale - wdrożenia procesów i implementacji wiodących rozwiązań klasy GRC (SAP GRC, smartGRC, RSA)

Nasze wymagania

  • Chęci nauki nowych technologii i zaangażowania w początkowy transfer wiedzy od doświadczonych konsultantów
  • Udokumentowania posiadania 1-2 letniego doświadczenia w pracy z SAP/ERP lub/i wykształcenia zdobytego na uczelni technicznej lub ekonomicznej z kierunkiem Informatyka
  • Dostępność do pracy na pełny etat we Wrocławiu, w początkowym okresie min 3 dni pracy w biurze
  • Znajomości specyfiki pracy w SAP i w zakresie podstawowym mechanizmów ról i uprawnień w SAP (pfcg, fiori, su01,etc) lub zainteresowania w tym kierunku i dobrego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Zainteresowania tematyką dotyczącej bezpieczeństwa i technologii informatycznych
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji w zakresie najnowszych technologii SAP
  • Rozwój warsztatu kompetencji poprzez udział w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów i wyzwań w realizowanych projektach.
  • Możliwość udziału w projektach dla największych polskich przedsiębiorstw, jak również międzynarodowych korporacji
  • Dedykowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne / certyfikacje
  • Przyjazną atmosferę w pracy

O nas

Firma GRC Advisory to zespół ekspertów oferujących profesjonalne usługi w zakresie bezpieczeństwa systemów ERP (SAP), doradztwa w obszarze zarządzania ryzykiem dostępu oraz GRC (z ang. Governance, Risk and Compliance). Dostarczamy produkty i usługi, które pozwalają na efektywne kosztowo transformacje procesów, architektury uprawnień, zarządzania ryzykiem oraz kontroli w procesach biznesowych oraz pełniejsze wykorzystanie posiadanych przez organizację zasobów i rozwiązań technologicznych.

Konsultant SAP GRC & SAP Security (ECC / S4), Strzegomska 138, Fabryczna, Wrocław