Oferta pracy

Konsultant SAP IS-U (billing)

E.ON Polska IT Support Sp. z o.o.

  • Towarowa 7A, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Towarowa 7A

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HANA

  • SQL

  • SAP IS-U

System operacyjny

O projekcie

- weźmiesz udział w CSIRE krajowym projekcie informatycznym sektora energetycznego kształtującego komunikację rynkową

-będziesz miał możliwość rozwoju systemu w oparciu inicjatywę i wiedzę

-dołączysz do elitarnego zespołu SAP IS-U

Twój zakres obowiązków

• zbieranie i analiza wymagań biznesowych w obszarze SAP IS-U dla projektów rozwojowych i wsparcia

• prototypowanie rozwiązań

• konfiguracja i wdrażanie nowych rozwiązań

• tworzenie dokumentacji funkcjonalno-technicznej

• ścisła współpraca z zespołem architektów, konsultantów, programistów i kluczowych użytkowników

• współpraca z zewnętrznymi krajowymi i zagranicznymi dostawcami rozwiązań ISU

• ocena pracy dostawców

• wsparcie zamknięcia miesiąca

• uczestnictwo w projekcie CSIRE

Nasze wymagania

co najmniej 4 lata, udokumentowanego doświadczenia w konfigurowaniu systemu SAP IS-U w obszarze billing

•dobra znajomość: konfiguracji taryf, rozliczeń, fakturowania

•kompletna wiedza na temat taryf energetycznych i gazowych na zderegulowanym rynku polskim

•znajomość modułu SD jak i komponentu IDEX, tudzież integracji z CRM będzie dodatkowym atutem

•konieczna znajomość języka ABAP umożliwiająca czytanie kodu, śledzenie przebiegu programu jak również prostego programowania zwłaszcza wariantów cenowych i rozszerzeń

•doświadczenie w analizowaniu i optymalizacji procesów biznesowych

•umiejętność analitycznego myślenia

•dobra organizacja pracy oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

•elastyczność w działaniu, mile widziana znajomość metodologii SCRUM

• znajomość języka polskiego na poziomie min. A2

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • support

To oferujemy

• premię raz w roku w ramach oceny okresowej

• kafeterię benefitów

• ubezpieczenie na życie

• możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń

• elastyczne godziny rozpoczynania pracy

• kartę multisport

• opieka medyczną

• sekcje sportowe

• konkursy pracownicze

Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. E.ON Polska IT Support jest odpowiedzialna za wsparcie oraz obsługę procesów IT spółek działających na terenie Warszawy.

Przewiń do profilu firmy