Oferta pracy

Konsultant SAP IS-U FI

innogy Polska IT SupportO firmie

  • Towarowa 7A, 00-847 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

innogy IT Support jest częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Spółka innogy IT Support odpowiada za wsparcie oraz obsługę procesów IT biznesu działającego na terenie Polski.

Konsultant SAP IS-U FINumer ref.: MM/IB/1220/Z

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

  • gromadzenie i analiza wymagań biznesowych w systemie SAP IS-U dla projektów rozwojowych oraz wsparcia w obszarze FI oraz FI-CA i na jej podstawie przygotowywanie rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej oraz technicznej wykonawczej i powykonawczej
  • konfigurowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w oparciu o standard systemu lub jeżeli to konieczne o jego rozszerzenie
  • ścisła współpraca z zespołami wewnętrznymi (Architekci, Konsultanci, Programiści, Użytkownicy Kluczowi) oraz zespołami zewnętrznymi (krajowymi oraz zagraniczni dostawcy rozwiązań)
  • wsparcie go-live wdrażanych zmian wraz z weryfikacją merytoryczną retrofitów
  • prowadzenie wewnętrznych szkoleń dla zespołu i aktywne dzielenie się wiedzą
  • wyszukiwanie i implementacja not oraz współpraca z SAP OSS
  • wsparcie zamknięcia miesiąca

Pasujesz do nas, jeśli:

  • masz co najmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia w konfigurowaniu systemu SAP w obszarze modułu FI, a co za tym idzie masz bardzo dobrą wiedzę z zakresu tego modułu
  • znasz język ABAP na poziomie umożliwiającym czytanie kodu i śledzenie przebiegu programu
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w analizowaniu i optymalizacji procesów biznesowych
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim (poziom B2)
  • myślisz analitycznie, dobrze organizujesz sobie swój czas pracy, a do tego masz swobodę w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • jesteś elastyczny/a w działaniu i otwarty na współpracę międzynarodową

Dołącz do nas, jeśli:

  • chcesz poznać i rozwijać kompetencje w zakresie SAP IS-U oraz modułu FI-CA
  • masz motywację do udziału w znaczących projektach cross-systemowych
  • chcesz mieć swobodny dostęp do szkoleń SAP poprzez platformę SAP Learning Hub

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • premię raz w roku
    w ramach oceny okresowej
  • kafeterię
     benefitów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • możliwość rozwoju specjalistycznego
    w ramach szkoleń
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy