Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant SAP IS-U moduł FI-CA

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    #TOJASNE
    że mamy dla Ciebie

    • premię raz w roku w ramach oceny okresowej
    • opiekę medyczną
    • kafeterię benefitów
    • ubezpieczenie na życie
    • świeże owoce w biurze, kawę/herbatę
    • dostęp
      do szkoleń
    • pokój relaksu
    • sekcje sportowe
    • konkursy pracownicze
    Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie. Wierzymy, że nasza planeta będzie lepszym miejscem, jeśli stworzymy zrównoważony świat, w którym innogy będzie inspirować ludzi, jak lepiej żyć i pracować. Jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole. Nie mogłeś trafić lepiej! Poznaj nas!
    to globalna
    liczba naszych pracowników
    to liczba pracowników
    innogy w Polsce
    to liczba
    oddziałów
    w Polsce

    Konsultanta SAP IS-U moduł FI-CA

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • gromadzenie i analiza wymagań biznesowych w zakresie ISU dla projektów rozwojowych oraz wsparcia w obszarze FI-CA i na jej podstawie przygotowywanie rozwiązania z opisem produktu
    • aktywne uczestnictwo i prowadzenie spotkań zakończonych stosownym protokołem
    • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej oraz technicznej wykonawczej i powykonawczej
    • konfigurowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w oparciu o standard systemu lub jeżeli to konieczne o jego rozszerzenie
    • wsparcie go-live wdrażanych zmian wraz z weryfikacją merytoryczną retrofitów
    • prowadzenie wewnętrznych szkoleń dla zespołu IS-U i aktywne dzielenie się wiedzą
    • wyszukiwanie i implementacja not oraz współpraca z SAP OSS
    • ścisła współpraca z zespołem architektów, konsultantów, programistów oraz użytkownikami kluczowymi
    • Współpraca z zewnętrznymi krajowymi oraz zagranicznymi dostawcami rozwiązań ISU

    Wymagania:

    • co najmniej 2 lata, udokumentowanego doświadczenia w konfigurowaniu systemu SAP ISU w obszarze FI-CA
    • dobra znajomość modułu FI-CA
    • znajomość modułu SD będzie dodatkowym atutem
    • konieczna znajomość języka ABAP umożliwiająca czytanie kodu i śledzenie przebiegu programu
    • doświadczenie w analizowaniu i optymalizacji procesów biznesowych
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • dobra organizacja pracy oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • elastyczność w działaniu, mile widziana znajomość metodologii SCRUM
    • wykształcenie wyższe
    • komunikatywny poziom języka angielskiego w mowie i piśmie

    Możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę lub B2B