Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant SAP ISU

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK IT Contracting specjalizuje się w outsourcingu specjalistów IT. Dzięki współpracy z czołowymi firmami na terenie Polski oraz EMEAR naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół IT Contracting w HRK.

    miejsce pracy: Warszawa
    SAP IS-U (Industry Specific Solution for Utilities Industry)

    Obowiązki
    • Wsparcie i mentoring programistów ABAP
    • Konfigurowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
    • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz funkcjonalnej
    • Kompletowanie i analiza wymagań biznesowych w zakresie SAP ISU
    • Ścisła współpraca z zespołem architektów, konsultantów, programistów i biznesem

    Oczekiwania
    • Min. 2 lata doświadczenia w konfigurowaniu systemu SAP ISU
    • Konieczna znajomość języka ABAP,
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
    • Znajomość modułu SD, komponentu IDEX lub integracji z CRM będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku pracy operującym na najnowszych wersjach systemu SAP, w zespołach pracujących w metodyce SCRUM
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Opiekę medyczną i świadczenia socjalne

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.