Logo Pracuj.pl

Konsultant SAP

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
9 000–14 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
10 500–17 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Pilotów 10

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za utrzymanie i dostosowanie systemu SAP na potrzeby wewnętrznych klientów. Praca w międzynarodowym środowisku, współpraca z partnerem zewnętrznym.

Nasze wymagania

  • znajomości procesów SD (Order to cash)
  • znajomości konfiguracji SD
  • podstawowej znajomość modułu MM
  • umiejętności przeprowadzenia unit testów
  • udziału i wsparcia w testach UAT oraz wsparcie post go-live
  • umiejętności monitorowania komunikatów pomiędzy SAP a zewnętrznymi systemami (w tym CRM)
  • znajomości integracji modułów SD-FI
  • znajomości konfiguracji i utrzymania wydruków
  • współpracy z zewnętrznym partnerem/partnerami i koordynacja prac
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2/C1)

Mile widziane

  • umiejętność debugowania w oparciu o język ABAP
  • znajomość konfigurowania modułu MM
  • umiejętność sporządzenia specyfikacji funkcjonalnej i technicznej dla zespołu developerów

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • nie obwiniamy, szukamy rozwiązań
  • autonomia
  • praca ze specjalistami
  • kultura DevOps
  • kultura Agile
  • gildie technologiczne
  • fajne biura
  • lightning talki tech days
  • konferencje i szkolenia
  • parking dla rowerów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Konsultant SAP, Pilotów 10, Kraków