Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant SAP - Logistyka

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     InTeco Business Solutions Sp. z o.o. to firma, której biura nieprzypadkowo mieszczą się na Stadionie Inea  w Poznaniu i we Wronkach. Wywodzimy się z Amica Wronki SA i jesteśmy częścią Grupy, w Polsce, Niemczech, Rosji, Czechach, Skandynawii i nie tylko. Wdrażamy i wspieramy systemy SAP w całej Grupie. Jest ich naprawdę sporo - od ERP, przez CRM, PI, BI aż po BPC, a w niedalekiej przyszłości SCM i aplikacje mobilne. Pracujemy również w projektach poza Grupą.

    Naszym planem jest organiczny, konsekwentny rozwój. Reputację budujemy na harmonijnej współpracy z klientami i innymi firmami wdrożeniowymi. Czerpiemy satysfakcję z dzielenia się wiedzą i budowania unikalnych kompetencji. Szeroki zakres systemów SAP, którymi się zajmujemy i wyjątkowo stabilna sytuacja pozwala nam na długoterminowe planowanie.

    W Inteco nie działamy jak w korporacji. Nasi współpracownicy mają wpływ na kierunek rozwoju firmy i swój własny. Mają też poczucie stabilizacji, które gwarantuje Grupa Amica.

    Obecnie do Działu Konsulting SAP w firmie Inteco Business Solutions poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań lub Wronki
    KL/02/2015

    Główne zadania:

    • Praca w Dziale Konsultingu SAP w charakterze konsultanta modułów logistycznych (MM, SD i/lub WM)
    • Udział w projektach związanych z wdrożeniami i utrzymaniem systemów SAP w obszarach logistycznych w Polsce i krajach Unii Europejskiej
    • Stała współpraca z konsultantami modułowymi w innych obszarach oraz użytkownikami biznesowymi

    Nasze oczekiwania:

    • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, np. użytkownik kluczowy, konsultant
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Duża samodzielność działania
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym
    • Mile widziana znajomość zasad programowania ABAP
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stałą możliwość rozwoju zawodowego
    • Unikalne projekty wdrożeniowe SAP
    • Dużą samodzielność działania
    • Przejrzysty, atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Amica Wronki S.A. i Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.