Konsultant SAP

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-17
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2018-12-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Poznań

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy liderem na rynku outsourcingu usług logistycznych w Polsce. Jednym z czynników naszej skuteczności i ciągłego rozwoju jest wdrażanie i utrzymywanie odpowiednich rozwiązań informatycznych, w ramach naszego wewnętrznego Pionu IT. Obecnie ze względu na rozwój naszych struktur poszukujemy Konsultantów oraz Senior Konsultantów SAP.

    Zadania:

    • wsparcie obszaru Supply Chain Management,
    • wdrażanie nowych funkcjonalności systemu,
    • utrzymanie oraz optymalizacja procesów logistycznych,
    • uczestniczenie w międzynarodowych projektach

    Nasze oczekiwania:

    • Znajomość procesów biznesowych w obszarze logistyki oraz modułów SAP MM / WM
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • Podstawowe umiejętności w zakresie programowania w języku ABAP
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów

    Oferujemy:

    • Głównie stacjonarną pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
    • Możliwość korzystania z home office
    • Elastyczny czas pracy
    • Pakiet relokacyjny
    • Miłą atmosferę, nieformalny dress code
    • Udział w ambitnych projektach realizowanych dla największych polskich i światowych marek

    bottom