Logo Pracuj.pl

Konsultant SAP SD/MM

LST Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

O projekcie

Do naszego zespołu poszukujemy konsultanta SAP w obszarze SD (Sprzedaży i Dystrybucji) i/lub MM (Gospodarka Magazynowa i Zakupy). Oferujemy udział w krajowych i zagranicznych projektach wdrożeniowych SAP S/4HANA , SAP ECC oraz projektach konwersji ECC do S/4HANA dla naszych krajowych i zagranicznych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach wdrożeniowych
  • wsparcie i utrzymanie systemów produkcyjnych
  • udział w szkoleniach I możliwość certyfikacji w zakresie SAP
  • nadzorowanie prac programistycznych

Nasze wymagania

  • m.in. 3 lata doświadczenia na stanowisku konsultanta SAP SD i/lub MM
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego niezbędna do komunikacji na projektach międzynarodowych
  • umiejętność pracy zdalnej z klientami oraz użytkownikami systemu

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • pracę projektową i rozwój pod okiem ekspertów
  • ciekawe innowacyjne projekty oparte o produkty SAP, również w chmurze
  • wybór formy współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • możliwość pracy zdalnej jak i dojazdu do biura (Sopot, Warszawa, Poznań, Wrocław)
  • certyfikacje i szkolenia w zakresie SAP
  • pakiety medyczne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

LST Sp. z o.o. powstała w Gdańsku w 1993 roku. Jesteśmy partnerem SAP. Dostarczamy rozwiązania biznesowe umożliwiające Klientom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej i specjalizujemy się w obszarach zarządzania łańcuchem dostaw, zasobami ludzkimi oraz zarządzania strategicznego.

LST ma siedzibę w Sopocie, biura w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Zatrudnia ponad 100 osób i jest częścią międzynarodowej grupy konsultingowej Westernacher – globalnego partnera SAP specjalizującego się w rozwiązaniach SAP Supply Chain Management.

Konsultant SAP SD/MM, dolnośląskie