Logo Pracuj.pl

Konsultant SAP

Decora S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska
    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów IT głównie w obszarze SAP (w tym: całościowy nadzór nad harmonogramem oraz budżetem, jak i kontrola realizacji poszczególnych etapów),
  • opieka i nadzór nad procesami biznesowymi wybranych obszarów (PP/WM/SD/MM),
  • wdrażanie nowych procesów oraz usprawnianie istniejących z wykorzystywaniem najnowszych rozwiązań IT,
  • realizacja zgłoszeń użytkowników.

Nasze wymagania

  • umiejętności wykonywania wielu zadań jednocześnie (co wymaga prawidłowego określania priorytetów oraz pracy pod presją czasu),
  • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku konsultanta SAP (mowa o konfiguracji co najmniej dwóch wybranych obszarów – najlepiej PP/WM/SD/MM),
  • zdolności programowania (w tym ABAP w stopniu umożliwiającym tworzenie prostych raportów, wydruków i debugowania),
  • uporządkowanego, zorganizowanego sposobu pracy,
  • doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji projektowej,
  • komunikatywności, jak i nastawienia na realizację powierzonych obowiązków,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się za pośrednictwem mowy oraz pisma (co najmniej B1).

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie finansowe,
  • wsparcie ze strony profesjonalistów,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz targach,
  • okolicznościowe konkursy, jak i prezenty prowadzące do wspólnej radości dla pracowników, jak i ich rodzin,
  • dodatkowe wynagrodzenie finansowe w okresie świątecznym,
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników,

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Konsultant SAP, Środa Wielkopolska