Oferta pracy

Konsultant SAP (w module FICO, PM, MM, SD, HCM lub AUTH)

Ciech S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Jesteśmy Grupą Kapitałową zatrudniającą prawie 4 000 pracowników – w naszej firmie nie brakuje różnorodnych projektów. Budujemy Zespół Konsultantów SAP, który będzie odpowiadał za systemowe serce naszej organizacji i za całokształt pracy z systemem SAP – od momentu zidentyfikowania nowych możliwości wsparcia biznesu po wspieranie użytkowników w bieżącej eksploatacji narzędzi.

Dołącz do nas w roli eksperta i wykorzystaj swoje doświadczenie w pracy z jednym z modułów:

  • FICO
  • PM
  • MM
  • SD
  • HCM
  • AUTH

Zespół docelowo będzie składał się z konsultantów SAP, odpowiedzialnych za dany moduł. Realizowane zadania będą wspierane przez zespół konsultantów zewnętrznych

Zadania na tym stanowisku to:

  • usprawnianie istniejących procesów w danym module
  • udział w projektach wdrożeniowych SAP
  • bieżące tworzenie dokumentacji funkcjonalnej dla wprowadzanych w systemie zmian
  • wsparcie testów funkcjonalnych – przy bliskiej współpracy z kluczowymi użytkownikami systemu
  • analiza procesów biznesowych pod kątem wsparcia systemem SAP

Mamy dla Ciebie:

  • pracę zdalną (po okresie pandemii będzie to model hybrydowy, z biurem w ścisłym centrum Warszawy)
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kartę sportową
  • rozwój kompetencji językowych: kursy języka angielskiego i niemieckiego online
  • możliwość angażowania się w projekty dotyczące innych modułów i pracę cross-zespołową

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – szukamy osób, które współpracowały z biznesem i brały udział w min. 1 pełnym cyklu wdrażania SAP w danym obszarze
  • zaawansowanej wiedzy i umiejętności w poruszaniu się w danym module SAP – poszukujemy osób, które po wdrożeniu w życie naszej organizacji będą pełniły rolę ekspertów w swojej dziedzinie
  • umiejętności komunikacyjnych i współpracy z zespołem
  • znajomości języka angielskiego – jeden z obszarów biznesowych firmy to zakład produkcyjny w Niemczech, a komunikacja z zespołem odbywa się właśnie w języku angielskim
  • szkolenia i certyfikaty z zakresu SAP oraz umiejętności programistyczne – będą mile widziane!

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, co możemy Ci zaoferować!

Dołącz do nas jako

Ogłoszenie archiwalne