Oferta pracy

Konsultant SAP (w module MM, SD lub HCM)

Ciech S.A.O firmie

  • Wspólna 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Ciech S.A.

Wspólna 62

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Mile widziane

  • SAP HANA

  • SAP EHP 6

  • FIORI

  • ARIBA

  • ABAP

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy Grupą Kapitałową zatrudniającą prawie 4 000 pracowników – w naszej firmie nie brakuje różnorodnych projektów.

Budujemy Zespół Konsultantów SAP, który będzie odpowiadał za systemowe serce naszej organizacji i za całokształt pracy z systemem SAP – od momentu zidentyfikowania nowych możliwości wsparcia biznesu po wspieranie użytkowników w bieżącej eksploatacji narzędzi.

Dołącz do nas w roli eksperta i wykorzystaj swoje doświadczenie w pracy z jednym z modułów:

• MM

• SD

• HCM

Zespół docelowo będzie składał się z konsultantów SAP, odpowiedzialnych za dany moduł. Realizowane zadania będą wspierane przez zespół konsultantów zewnętrznych.

Twój zakres obowiązków

  • usprawnianie istniejących procesów w danym module

  • udział w projektach wdrożeniowych SAP

  • bieżące tworzenie dokumentacji funkcjonalnej dla wprowadzanych w systemie zmian

  • wsparcie testów funkcjonalnych – przy bliskiej współpracy z kluczowymi użytkownikami systemu

  • analiza procesów biznesowych pod kątem wsparcia systemem SAP

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – szukamy osób, które współpracowały z biznesem i brały udział w min. 1 pełnym cyklu wdrażania SAP w danym obszarze

  • zaawansowana wiedza i umiejętności w poruszaniu się w danym module SAP – poszukujemy osób, które po wdrożeniu w życie naszej organizacji będą pełniły rolę ekspertów w swojej dziedzinie

  • umiejętności komunikacyjne i współpracy z zespołem

  • znajomość języka angielskiego – jeden z obszarów biznesowych firmy to zakład produkcyjny w Niemczech, a komunikacja z zespołem odbywa się właśnie w języku angielskim

  • szkolenia i certyfikaty z zakresu SAP

  • umiejętności programistyczne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 13

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • waterfall

Skład zespołu

  • tester manualny
  • support
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • specjalista SAP

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • DDD

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe

  • atrakcyjny system premiowy

  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kartę sportową

  • rozwój kompetencji językowych: kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • możliwość angażowania się w projekty dotyczące innych modułów i pracę cross-zespołową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma do nauki języków obcych

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Oferta pracy

Ciech S.A.

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy

Aplikuj! Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, co możemy Ci zaoferować!