Oferta pracy

Konsultant SAP w Zespole Wsparcia i Rozwoju

IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista

IPOPEMA Business Consulting łączymy kompetencje doradztwa biznesowego oraz IT, zapewniając Klientom kompleksowe podejście do realizowanych projektów. W zakresie wdrożeń produktów SAP oferujemy metodyczne podejście do realizacji projektu, z uwzględnieniem wszystkich etapów wdrożenia. Od początku istnienia Spółki jesteśmy certyfikowanym Partnerem firmy SAP. Nasze kompetencje zdobywaliśmy realizując ponad 100 projektów dla wiodących przedsiębiorstw działających w Polsce i zagranicą, w tym przeprowadzając najciekawsze wdrożenia SAP S/4HANA na rynku. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań związanych z utrzymaniem, konfiguracją oraz rozwojem systemu SAP w jednym z obszarów FI/CO, SD, EWM, MM, PP, APO, QM,
  • wsparcie użytkowników poszczególnych modułów w realizacji codziennych zadań,
  • obsługa zgłoszeń serwisowych w oparciu o SLA,
  • identyfikowanie potrzeb biznesowych, tworzenie specyfikacji zmiany,
  • wykonywanie testów, dokumentowanie realizowanych zmian, w tym tworzenie dokumentacji stanowiskowych, rozszerzeniowych, konfiguracyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w module SAP FI/CO lub SD, EWM, MM, PP, APO, QM w roli key user'a lub 3 letnie jako konsultanta,
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP w zakresie co najmniej jednego z powyższych modułów umożliwiająca samodzielne prowadzenie prac konfiguracyjnych,
  • znajomość zagadnień z zakresu procesów biznesowych i obowiązujących regulacji prawnych w odniesieniu do poszczególnych modułów SAP wymienionych powyżej,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się z użytkownikami spoza Polski oraz tworzenie dokumentacji wdrożeniowej i stanowiskowej,
  • dobra organizacja czasu pracy, analityczne myślenie oraz umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań, proaktywność oraz wychodzenie z inicjatywą w zakresie wykonywania zmian oraz ich wdrażania,
  • chęć i gotowość do nauki nowych technologii i procesów,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rozwiązań Workflow wspierających realizację procesów ewidencji dokumentów gospodarczych oraz wnioskowania o tworzenie nowych danych podstawowych, np. kontrahent, konto, środek trwały oraz posiadanie certyfikatów SAP.

Oferujemy:

  • wyzwania rozwijające kompetencje eksperckie,
  • ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe,
  • przyjazną atmosferę pracy, w zgranym i kompetentnym zespole,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • dogodną lokalizację biura przy metrze Świętokrzyska,
  • zajęcia z języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy