Oferta pracy

Konsultant SAP WM

Atos PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • SAP WM

  • SAP MM

System operacyjny

O projekcie

Projekt realizowany jest dla klienta z branży produkcyjnej posiadającego złożone środowisko SAP. Podstawowe zadania to bezpośrednie utrzymanie systemu i prowadzenie prac rozwojowych.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i rozwój systemów naszych Klientów.

  • Budowanie trwałych i długoterminowych relacji z Klientami, pracując w środowisku międzynarodowym.

  • Uczestnictwo we wszystkich fazach projektów wdrożeniowych o różnym stopniu skomplikowania.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość modułu SAP WM i/lub SAP MM.

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w realizacji projektów lub we wsparciu w obszarach SAP WM i/lub SAP MM.

  • Znajomość pozostałych modułów logistycznych SAP będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność analizowania kodu ABAP mile widziane.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającą bieżącą komunikację i współpracę z klientami (m.in. praca z dokumentacją projektową).

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz skutecznej realizacji celów biznesowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 15

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • agile

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.

  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do pasji

  • vouchery i bilety