Logo Pracuj.pl

Konsultant Service Desk IT

Klaster Serwisowy Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Klaster Serwisowy Sp. z o.o.

Sienna 75

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TCPIP

  • OSI

Mile widziane

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zdalne wsparcie użytkowników i obsługa zgłoszeń w obszarze IT: (komputery osobiste, urządzenia peryferyjne, systemy operacyjne, pakiet Office)
  • analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
  • udzielanie porad informatycznych
  • konfiguracja sprzętu i oprogramowania w ramach projektów wdrożeniowych
  • monitorowanie i analiza wydajności systemów IT
  • realizacja zadań administracji, wsparcia i utrzymania systemów IT
  • aktualizacja bazy wiedzy, wsparcie w tworzeniu procedur utrzymania
  • wspomaganie działu serwisu (prace wdrożeniowe u Klientów)

Nasze wymagania

  • znajomość budowy i funkcjonowanie sprzętu komputerowego
  • znajomość na poziomie administracyjnym systemów Windows/Linux
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • komunikatywność oraz asertywność
  • znajomości zagadnień sieciowych (urządzenia sieciowe, protokoły TCPIP, model OSI, firewall)
  • umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym, 24/7
  • mile widziane doświadczenie w pracy we wsparciu IT użytkowników końcowych
  • mile widziana znajomość na poziomie serwisowym komputerów klasy PC, drukarek i innego sprzętu IT (montaż/ wymiany podzespołów/ diagnoza)
  • mile widziana znajomość zagadnień Active Directory i/lub systemy backup / macierze dyskowe

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku klientów i dostawców IT
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia Twoich kwalifikacji
  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • pracę na pełny etat (umowa o pracę), bądź umowa zlecenia (studenci)
  • dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów
  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy profesjonalną organizacją świadczącą usługi wsparcia użytkownika oraz serwisu IT. Pracujemy dla segmentu korporacji międzynarodowych oraz dużych przedsiębiorstw i instytucji.

Działamy w Polsce, Niemczech i na Łotwie. Realizujemy duże, ciekawe projekty, m.in. dla klientów sektorów telekomunikacyjnego, retail, bankowego i paliwowego.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV.

Konsultant Service Desk IT, Sienna 75, Wola, Warszawa