Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Service Desk IT

Klaster Serwisowy Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sienna 39

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zdalne wsparcie użytkowników i obsługa zgłoszeń w obszarze IT: (komputery osobiste, urządzenia peryferyjne, systemy operacyjne, pakiet Office)

  • analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników

  • udzielanie porad informatycznych

  • konfiguracja sprzętu i oprogramowania w ramach projektów wdrożeniowych

  • monitorowanie i analiza wydajności systemów IT

  • realizacja zadań administracji, wsparcia i utrzymania systemów IT

  • aktualizacja bazy wiedzy, wsparcie w tworzeniu procedur utrzymania

Nasze wymagania

  • znajomość budowy i funkcjonowanie sprzętu komputerowego

  • znajomość na poziomie administracyjnym systemów Windows/Linux

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • komunikatywność oraz asertywność

  • znajomości zagadnień sieciowych (urządzenia sieciowe, protokoły TCPIP, model OSI, firewall)

  • umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym, 24/7

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy we wsparciu IT użytkowników końcowych

  • znajomość na poziomie serwisowym komputerów klasy PC, drukarek i innego sprzętu IT (montaż/ wymiany podzespołów/ diagnoza)

  • znajomość zagadnień Active Directory i/lub systemy backup / macierze dyskowe

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku klientów i dostawców IT

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia Twoich kwalifikacji

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • pracę na pełny etat (umowa o pracę), bądź umowa zlecenia (studenci)

  • elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV.

Jesteśmy profesjonalną organizacją świadczącą usługi wsparcia użytkownika oraz serwisu IT. Pracujemy dla segmentu korporacji międzynarodowych oraz dużych przedsiębiorstw i instytucji.

Działamy w Polsce, Niemczech i na Łotwie. Realizujemy duże, ciekawe projekty, m.in. dla klientów sektorów telekomunikacyjnego, retail, bankowego i paliwowego.

Przewiń do profilu firmy