Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant - Serwisant Systemu Obiegu Dokumentów

ASTRAFOX Sp. z o.o.O firmie

  • Poloneza 93, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ASTRAFOX Sp. z o.o.

Poloneza 93

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb biznesowych Klienta

  • Serwisowanie procesów obiegu dokumentów na platformie www.amodit.pl

  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów według ustalonych procedur

  • Dbanie o wysoki poziom obsługi świadczonych usług

  • Przestrzeganie warunków SLA

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem oraz z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Posiadasz orientację w procesach biznesowych przedsiębiorstw

  • Potrafisz myśleć logicznie, oraz posiadasz ogólną wiedzę techniczną

  • Potrafisz napisać skrypt w jakimkolwiek języku

  • Cechuje Cię komunikatywność, oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Posiadasz umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

  • Znasz SQL

To oferujemy

  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami

  • Swoje miejsce w naszym biurze

  • Różnorodność projektów

  • Szkolenia z zakresu wdrożeń i technologii

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z elementami motywującymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą konsultingową, która pomaga rozwiązywać problemy biznesowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w celu budowania lepszej przyszłości. Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmowały trafne decyzje biznesowe na podstawie danych.

Obecnie mamy ponad 300 zadowolonych klientów z różnych branż. Nasza wiedza i doświadczenie mogą być zastosowane między innymi w branżach FMCG, handel detaliczny, telekomunikacja, łańcuch dostaw i logistyka, produkcja, służba zdrowia, media, nieruchomości, finanse i bankowość.

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań IT dla firm i instytucji w Polsce i za granicą.

Przewiń do profilu firmy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Działy naszej firmy

Astrafox (dział Business Inteligence)

Pomaga we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence jak na przykład projektowaniem struktur danych, szkoleniami, warsztatami, doradztwem, zaawansowanym programowanie i integracją. Specjalizuje się w narzędziach takich jak Tableau, Alteryx, Snowflake.

Amodit

Jest to nasz autorski system do elektronicznego obiegu dokumentów umożliwiamy nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.

Dział odpowiedzialny za tworzenie aplikacji dedykowanych

To dział, który wsłuchuje się w głos naszych klientów, realizujący najbardziej wymagające projekty, dostosowujący istniejące rozwiązania oraz tworzący zupełnie nowe, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i logiki biznesowej.

Dział systemów ERP

Dział ten zajmuje się obsługą wdrożeniową oraz serwisową klientów korzystających z systemów ERP (Enterprise Resource Planning). Innymi słowy jest to system aplikacji obejmujących poszczególne obszary firmy – produkcja, handel, logistyka, magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, marketing itd. opartych na jednej wspólnej bazie danych.