Oferta pracy

Konsultant Serwisowy IFS Applications (kadry i płace)

InfoConsulting Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP systems

  • IFS Applications

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie rozwiązań w odpowiedzi na zgłoszone przez użytkowników błędy

  • rozwiązywanie zgłoszonych problemów modułu kadry i płace systemu IFS Applications

  • przygotowanie poprawek, odpowiedniej parametryzacji oraz personalizacji systemu IFS Applications

  • wsparcie użytkowników systemu poprzez udzielanie konsultacji telefonicznych

  • budowanie dobrych relacji z obsługiwanymi klientami

  • szkolenia użytkowników w zakresie obsługi systemu oraz tworzenie instrukcji

  • opracowanie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w serwisowaniu lub wdrażaniu systemów klasy ERP

  • dobra znajomość zagadnień kadrowo-płacowych tj.: rejestracja danych kadrowych, naliczanie i księgowanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy, definiowanie składników płacowych, prawa pracy

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowane kierunki finanse, rachunkowość, kadry i płace, informatyka

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywności i orientacji na potrzeby klientów

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, zaangażowanie i gotowość do przejmowania odpowiedzialności

  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • współpracę opartą na indywidualnych preferencjach (umowa o pracę, B2B)

  • prywatną opiekę medyczną oraz program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dopasowane do ścieżki kariery oraz prowadzonych projektów

  • dużą samodzielność działania w ramach prowadzonych projektów oraz ambitne wyzwania zawodowe

  • możliwość udziału w projektach polskich oraz międzynarodowych

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, partnerskie podejście do współpracy, bez korporacyjnej atmosfery

  • orientację na work-life balance – elastyczne lub stałe godziny pracy, praca zdalna – porozmawiajmy o tym, co preferujesz

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.infoconsulting.com! :)

Nie zwlekaj, wyślij CV!

InfoConsulting to jedno z największych polskich przedsiębiorstw konsultingowych o zasięgu międzynarodowym w dziedzinie zarządzania i technologii.

Pracujemy z najlepszymi ekspertami i dysponujemy najnowszymi technologiami. Z nami proces transformacji cyfrowej przynosi rozwiązania najistotniejszych problemów i znacząco podwyższa efektywność biznesu.

Działamy systemowo i długofalowo biorąc odpowiedzialność za cały proces transformacji, który dzielimy na 4 etapy:

1. Analizujemy, sprawdzamy, weryfikujemy, aby dotknąć istoty problemu.

2. Doradzamy jak innowacyjnie i najefektywniej znaleźć rozwiązanie.

3. Bierzemy odpowiedzialność za to co doradziliśmy i wdrażamy naszą wiedzę oraz zaprzęgamy technologię do uruchomienia nowej jakości. I to nie koniec…

4. ...ponieważ wspieramy klienta w długoletniej współpracy upewniając się, że to co doradziliśmy i wdrożyliśmy przynosi założone efekty.

Pracownicy InfoConsulting na całym świecie wyznają te same wartości. Każdego roku otrzymujemy międzynarodowe nagrody za osiągnięcia biznesowe.

Byłoby wspaniale, gdyby nasz zespół zasilił:

Przewiń do profilu firmy