Konsultant Serwisowy SAP CO

All for One Poland

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

O projekcie

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie zajmowała się wsparciem aplikacyjnym systemów SAP klientów w zakresie modułu rachunkowości zarządczej (SAP CO).

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i zgłoszeń serwisowych klientów w zakresie modułu SAP CO,

  • Opiniowanie, projektowanie i konfigurowanie zmian w module SAP CO,

  • Okazjonalny udział w projektach wdrożeniowych z zakresu SAP CO,

  • Prowadzenie szkoleń/warsztatów dla klientów,

  • Utrzymywanie produktów All For One Poland w obszarze modułu SAP CO.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub informatycznym,

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy z modułem SAP CO w roli konsultanta lub użytkownika kluczowego,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Dobre znajomości języka angielskiego (język niemiecki bardzo mile widziany),

  • Umiejętność zdalnej pracy z klientami oraz użytkownikami systemu,

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • Komunikatywność i umiejętności pracy zespołowej.

Mile widziane

  • Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • Doświadczenie z zakresu technologii informatycznych,

  • Znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwach,

  • Doświadczenie związane z SAP i systemami klasy ERP.

To oferujemy

  • Stabilną pracę bez konieczności częstych wyjazdów służbowych,

  • Przyjazne środowisko zawodowe, w którym możesz wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie,

  • Zespół kompetentnych specjalistów zapewniających wsparcie,

  • Możliwość szkolenia i uzyskania certyfikatu oraz ewentualnej pracy przy projektach wdrożeniowych,

  • Jasny i czytelny system wynagradzania i premiowania za efekty pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

Więcej: www.all-for-one.pl/kariera

Przewiń do profilu firmy