Logo Pracuj.pl

Konsultant Serwisowy SAP EWM

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

Rozwiązywanie bieżących problemów i zgłoszeń serwisowych klientów w zakresie modułu SAP EWM,

Opiniowanie, projektowanie i konfigurowanie zmian,

Utrzymywanie produktów SNP w obszarze modułu SAP EWM.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z modułem SAP EWM w roli konsultanta lub użytkownika końcowego,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z modułem SAP WM w roli konsultanta lub użytkownika końcowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe, preferowany profil techniczny.

Mile widziane

  • Znajomość ABAP (debugowanie, tworzenie specyfikacji rozszerzeń).

To oferujemy

  • Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą
  • Szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku
  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności
  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Konsultant Serwisowy SAP EWM, Kraków