Oferta pracy

Konsultant Serwisowy SAP FI

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, ktora będzie zajmowała się wsparciem aplikacyjnym systemów SAP klientów w zakresie modułu rachunkowości finansowej (SAP FI).

Rozwiązywanie bieżących problemów i zgłoszeń serwisowych klientów w zakresie modułu SAP FI,

Opiniowanie, projektowanie i konfigurowanie zmian w module SAP FI,

Prowadzenie szkoleń/warsztatów dla klientów,

Utrzymywanie produktów SNP w obszarze modułu SAP FI

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub informatycznym,

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy z modułem SAP FI w roli konsultanta lub użytkownika kluczowego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki bardzo mile widziany),

  • Umiejętność zdalnej pracy z klientami oraz użytkownikami systemu,

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • Komunikatywność i umiejętności pracy zespołowej

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach dla największych przedsiębiorstw w Polsce i na świecie

  • Intensywne szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pracę w dobrze zorganizowanym i kompetentnym zespole

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz przejrzysty system premiowania za efekty pracy

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Przewiń do profilu firmy